Naším cílem je přinášet informace ze všech koutů business networkingového světa a pomáhat tak v rozvoji tohoto nástroje a informování jeho účastníků o novinkách a zajímavostech, které jim pomohou ve vzájemném propojování.

Od toho měsíce, tedy od července roku 2017, dochází k podstatné změně ve stylu fungování jednoho z networkingových konceptů - Negotiu Michala Hanouska. Hlavní změnou je, že se již nebude hradit členský poplatek a účast na snídani tak již na něj není vázána.

Druhou změnou, kterou ale již účastníci tohoto business networkingu mohli zaznamenat, je elektronické zprostředkování poptávek ze snídaní a následné předání konkrétního kontaktu tomu, kdo o poptávku projeví zájem. Negotium k tomuto účelu již dlouhodobě využívá event management systém Eventito, což nás samozřejmě těší a jsme rádi, že můžeme k této změne napomoci. Věříme, že půjde o nový čerstvý vítr do business networkingových vod.

Věřím, že se brzy na Negotiu potkáme.
Tým Networkuj.cz a Eventito.com

A kde a kdy se koná Negotium v příštím týdnu? Podívejte se:
25.7.2017
26.7.2017
27.7.2017

A co o změně psal svým členům právě Michal Hanousek? Přečtěte si:

POZOR, ZÁSADNÍ ZMĚNA OD 1. 7. 1017:

a) NEGOTIUM se stává bezplatným referenčním networkingem. Účastníci snídaní (úterý, středa, čtvrtek) neplatí členský poplatek;

b) NEGOTIUM má ve svých databázích za posledních 5 let 2968 kontaktů. Z toho je 1024 kontaktů aktuálních = to znamená, že jsou na telefon, mail, či o osobně dosažitelní. A PŘEDEVŠÍM: VŠECHNY ZNÁM!

c) NEGOTIUM rozesílá týdně souhrn poptávek/nabídek. Zájem je od března 2016 a ohlasy a obchodní výsledky jsou! Každý z vás obdrží návrh na zanedbatelné zpoplatnění této služby: jedná se o částku od 100 Kč měsíčně.

Děkuji vám ještě jednou za vaši důvěru v uplynulých 5 letech!:

Michal Hanousek