Naším cílem je přinášet informace ze všech koutů business networkingového světa a pomáhat tak v rozvoji tohoto nástroje a informování jeho účastníků o novinkách a zajímavostech, které jim pomohou ve vzájemném propojování. Na čem je založena obliba Dobrých čajoven, která trvá už 25 let? Co jsme se za tu dobu naučili?

Jak se nám podařilo úspěšně přenést osvědčenou značku, prodejní koncept a firemní kulturu do odlišného kulturního prostředí?

Jaké typy výzev jsme museli zdolat při franšízingové expanzi do USA, na Slovensko, do Polska, Maďarska?

Jak jsme museli přizpůsobit prvotní obchodní koncept evolučním změnám v oboru a globalizačním výzvám? Díky čemu jsme neztratili originalitu, šmrnc ani ekonomickou výkonnost?

Co vše bylo důležité si ujasnit o našem konceptu, než jjsme jej začali v síti replikovat na pobočky? 

Jak se nám podařilo vytvořit silnou a jedinečnou firemní kulturu, která naše čajovny stmelila a zároveň odlišila? 

Jak se nám daří udržet dlouhodobou motivaci a loajalitu našich franšízantů? 
To jsou hlavní (ne všechny) otázky a témata 120. debatního večera Franchise Clubu, na který vás zveme ve čtvrtek 15. listopadu 2018 od 19.00 do prestižního coworkingového centra Opero(www.opero.cz),v Praze 1, Salvátorské ulici 8. 

Hosty budou dva „milci čaje“ Jiří ŠIMSA a Aleš JUŘINA, podnikatelé a manažeři, spoluzakladatelé  a spolumajitelé Spolku milců čaje, s.r.o.  Dva nadšení vyznavači a znalci čajové kultury mimořádně obdaření  smyslem pro hravost,  detail ale také win-win rovnováhu.

Oba „milci čaje“ pod hlavičkou Spolku už 25 let, vedle velkoobchodu čajem velejemným, úspěšně provozují a rozvíjejí franšízový obchodní koncept a mezinárodní síť pod názvem Dobrá čajovna. Dnes najdeme Dobou čajovnu celkem na 38 místech. Nejen v Česku (25x), na Slovensku (2x Dobrá čajovňa), v Polsku (2x Czajownia), v Maďarsku (1x 1000Tea), ale také ve Spojených státech amerických (8x Dobrá Tea)!  

Koncept Dobrá čajovna nachází největší odezvu u alternativních "open-minded" lidí vyznávajících zdravý životní styl, meditace a jógu, s orientací na duchovní růst osobnosti. V Dobrých čajovnách se nezřídka setkávají i míjejí talentovaní lidé všeho druhu, umělci, intelektuálové, studenti, podnikatelé a manažeři. Velmi často sem přicházejí hledat útočiště před shonem ženy a mladí lidé.

Oba „milci čaje“ Jiří ŠIMSA a Aleš JUŘINA se s námi během večera ochotně rozdělí o své zkušenosti, úspěchy a osvědčené nápady, ale také o slepé uličky  i neúspěchy, které k podnikání patří také.

Využijme proto tuto mimořádnou příležitost!

Diskusní večer je určen členům Franchise Clubu, ale také jejich hostům i přihlášeným nečlenům. Všem, které zajímá koncept Dobrá čajovna, čaj a čajování, zážitková gastronomie, hospitality a ho-re-ka byznys. Ale také těm, které zajímá zakládání nových konceptů a značek, vytváření řetězců na bázi franšízingu, expanze na zahraniční trhy a zejména do USA, vytváření silné firemní kultury a budování vyvážených vztahů s franšízanty. Je určen osobám čajemilným a veskrze hravým, majitelům, manažerům a investorům obchodních společností, restauratérům, podnikatelům, marketérům, architektům, studentům. 

Otevíráme hlavy, okysličujeme mozky!

Přijďte do Franchise Clubu a načerpejte u nás poznání a inspiraci. Získejte nové, zajímavé, užitečné a cenné kontakty, informace, rady a zkušenosti – podané jako vždy srozumitelnou a atraktivní formou.


Těšíme se na Vás,

Dr. Jaroslav TAMCHYNA, zakladatel a prezident Franchise Clubu


Registrujte se co nejdříve na tamchyna@ifranchising.czpočet míst je omezen. Podrobnou pozvánku můžete stáhnout zdepozvánka nebo na klubových stránkách www.ifranchising.cz.


Provozovatelem a organizátorem Franchise Clubu je Český institut pro franchising(ČIFRA) – národní centrum pro vzdělávací, popularizační, publikační poradenskou a vědeckou činnost ve franchisingu.

Franchise Club– klub pro dialog a spolupráci ve franchisingu podporuje každý měsíc nadační fond Dobrý anděl.