Naším cílem je přinášet informace ze všech koutů business networkingového světa a pomáhat tak v rozvoji tohoto nástroje a informování jeho účastníků o novinkách a zajímavostech, které jim pomohou ve vzájemném propojování.

V minulém týdnu jsme vypustili do světa novou verzi našeho event management systému Eventito. Níže přinášíme přehled změn.


Editace generovaných PDF seznamů
Od nové verze je možné definovat, která pole se zobrazí v PDF souborech generovaných před a po události. Pro PDF před událostí je možné stanovit až 3 taková pole, pro PDF po události 2. Nastavení se provádí v přehledu Polí formulářů a kontaktů.


Grafické přehledy
Pro větší přehlednost ve statistických datech se objevily 3 nové grafy - statistiky účasti každého jednotlivého uživatele na setkáních (dostupný v detailu uživatele) a ve dvojím provedení grafické zpracování účasti na budoucí akci (v liniovém provedení v seznamu všech akcí a v koláčovém provedení v detailu akce).


Šablony pro zvaní hostů
Při vytváření události lze nastavit specifickou šablonu pro zvaní hostů (osoba odlišná od e-mailem pozvaného účastníka). Globální šablona pro zvaní hostů zůstává, ale pro každou jednotlivou událost lze stanovit jinou e-mailovou šablonu, která bude v případě zvaní hosta účastníkem odcházet.


Proměnná e-mailové šablony - zvaní hosta
Na Vaše podněty jsme přidali proměnnou Pozvat hosta, kterou lze umístit přímo do e-mailu. Ti, které zvete, tak mají možnost pozvat další osobu nejen ze stránky pozvánky, ale přímo z e-mailu. Pokud tam tuto proměnnou sami umístíte :-)


Notifikace odhlášeného uživatele
Další z podnětů směřoval na potřebu notifikace, pokud někdo zvolí, že se akce nezúčastní. V nastavení, kde je možnost vypnout a zapnout i ostatní notifikace, tak nově přibyla tato možnost. Je v základu nevybraná, abychom Vás nespamovali, a chcete-li tuto notifikaci využívat, zaškrtněte nové pole.


Odeslané e-maily
Zcela novou funkcí a novým odkazem menu jsou Odeslané e-maily, které umožní zíksta přehled o e-mailech odeslaných systémem na jednom místě. Odeslané e-maily je možné i filtrovat podle události, adresátů či typu e-mailu.


Fulltext vyhledávání
Bylo rozšířeno a zpřesněno vyhledávání ve fulltextu Kontaktů.


Drobné změny a úpravy
- při odesílání e-mailu účastníkům je nyní možnost zvolit libovolnou šablonu, nejen pozvánku,
- sjednocena doba zobrazení modrých konfirmačních oken,
- opraveny překlepy,
- upravena pozice menu přihlášeného uživatele,
- opravena aktualizace počtu volných míst na stránce události při přihlášení nového účastníka a
- další.